BACK

IMCA Super National Sportmods


CONTACT US

Sportmods

Heat1 -- 1. Heath McReynolds, Baxter; 2. Jason Mallicoat, Boone; 3. Scott Davis, Boone; 4. Austin Kaplan, Ankeny; 5. Nathan Chodur, Lake Mills; 6. Tim Gannon, Des Moines; 7. Josh O'Donnell, Des Moines; 8. Kyle Olson, Cedar Rapids; 9. Scott Fitzpatrick, Des Moines.

Heat 2 -- 1. Randy Rudolf, Grand Junction; 2. Scott Durlin, State Center; 3. Randy Kleinberg, Sioux City; 4. Tony Olson, Cedar Rapids; 5. Bob Ebaugh, Waterloo; 6. Danny Dvorak, Vinton; 7. Nick Lakes, Sergeant Bluff; 8. Joel Thorpe, Des Moines; 9. Eric Hanson, Scribner, Neb..

Heat 3 -- 1. Troy Hudson, Ankeny; 2. Jared Vote, Boone; 3. Andy Tiernan, Woodward; 4. Courtney Lauffer, Coon Rapids; 5. John Watson, Des Moines; 6. Jake McClure, Sargent Bluff; 7. J R Kahler, Ladora; 8. Brian Miller, Grand Junction; 9. Ryan Coleman, Urbana.

Heat 4 -- 1. Matthew Meinecke, Woodward; 2. Keith Williamson, Maxwell; 3. Cody Warrick, Boone; 4. Rob Olson, Cedar Rapids; 5. Aaron Plum, Sioux City; 6. Dude Thompson, Mingo; 7. Dustin Dalton, Madrid; 8. Curtis Veber, Polk City; 9. Harry Nixon, Papillion, Neb..

Heat 5 -- 1. Kyle Wahlert;; 2. Matt Pinegar, Ankeny; 3. James Fritz, Fremont, Neb.; 4. Curtis Glover, Mitchellville; 5. Warren Purvis, Nevada; 6. Ron Tharp, Dysart; 7. Kasey Anderson, Boone; 8. Keith Sanders, N. Sioux City, S.D.; 9. Jacob Murray, Hartford.

Heat 6 -- 1. Karl Fredrickson, East Kingston, N.H.; 2. Rick Ringgenberg, Kelley; 3. Jim Buhlman, Cedar Falls; 4. Les Lundquist, Sioux City; 5. Justin Bonney, Fremont, Neb.; 6. Eugene Behle, Des Moines; 7. Ralph Risius, Ogden; 8. Mike Hiller, Dunkerton.

B-Main 1 -- 1. John Watson, Des Moines; 2. Keith Sanders, N. Sioux City, S.D.; 3. Tim Gannon, Des Moines; 4. Warren Purvis, Nevada; 5. Ron Tharp, Dysart; 6. Austin Kaplan, Ankeny; 7. Nathan Chodur, Lake Mills; 8. J R Kahler, Ladora; 9. Curtis Glover, Mitchellville; 10. Jake McClure, Sargent Bluff; 11. Kyle Olson, Cedar Rapids; 12. Courtney Lauffer, Coon Rapids; 13. Jacob Murray, Hartford; 14. Josh O'Donnell, Des Moines; 15. Eric Hanson, Scribner, Neb.; 16. Kasey Anderson, Boone; 17. Brian Miller, Grand Junction; 18. Mike Hiller, Dunkerton.

B-Main 2 -- 1. Danny Dvorak, Vinton; 2. Tony Olson, Cedar Rapids; 3. Les Lundquist, Sioux City; 4. Aaron Plum, Sioux City; 5. Harry Nixon, Papillion, Neb.; 6. Joel Thorpe, Des Moines; 7. Dude Thompson, Mingo; 8. Rob Olson, Cedar Rapids; 9. Scott Fitzpatrick, Des Moines; 10. Bob Ebaugh, Waterloo; 11. Justin Bonney, Fremont, Neb.; 12. Eugene Behle, Des Moines; 13. Nick Lakes, Sergeant Bluff; 14. Dustin Dalton, Madrid; 15. Ralph Risius, Ogden; 16. Curtis Veber, Polk City; 17. Ryan Coleman, Urbana.

 

 

 

 

 


 

   
   
   
   
   
   

 


Copyright 2001 [LuvRacin.com]
All rights reserved.
Revised: February 23, 2013